Розпочався ІІІ цикл зустрічей подружніх пар 20.06.15р.

Центр "Емаус" створений з метою духовної підтримки осіб з особливими потребами,
їхніх родин, а також усіх тих, хто розділяє із ними своє життя.
Центр заснований у 2001 році і діє при Українському Католицькому Університеті.

Центр «Емаус» розпочав вже третій цикл зустрічей подружніх пар. 20 червня відбулась перша зустріч для п’яти подружніх пар.

Перша зустріч мала тему сімейного щастя й в основі зустрічі була ідея, що таємниця щасливих дітей криється у щасті їхніх батьків, адже кожна дитина і навіть якщо вона з особливими потребами щаслива тоді, коли вона бачить щасливими своїх батьків.

Найбільший акцент подружні пари робили на тому, що для них важливо, що вони можуть чути одну і ту ж саму інформацію і потім разом її обговорювати, що чоловік може чути реакцію своєї дружини і навпаки. Оксана, одна з учасниць зустрічі, поділилась: «Для мене важливо, що ми з чоловіком прийшли разом, що чули одне одного. Багато понять ми розуміємо по-різному, але у сім’ї важливо визначитись з поняттями, тобто розуміти один одного на рівні певних понять. Наприклад, ми сьогодні з’ясували, що по-різному розуміємо поняття дозвілля. IMG_3170Ця зустріч допомогла мені зрозуміти, що мені потрібно у собі змінювати, і які маленькі кроки я можу робити вже сьогодні для того, щоб змінитись на краще. Я відчуваю, що я розвиваюсь». Часто на зустрічах подружніх пар чоловіки і дружини роблять для себе маленькі відкриття, які для них є дуже цінними і допомагають у майбутньому будувати кращі стосунки. Наприклад, Богдан під час зустрічі зізнався: «Тут ми говорили на теми, на які з дружиною не розмовляли вже дуже давно. І сьогодні я зрозумів, що пам’ятаю багато моментів, коли мене хвалила моя дружина і натомість не пам’ятаю, коли востаннє я їй подякував і похвалив її».