Розпочався ІІІ цикл зустрічей подружніх пар 20.06.15р.

Центр «Емаус» розпочав вже третій цикл зустрічей подружніх пар. 20 червня відбулась перша зустріч для п’яти подружніх пар.

Перша зустріч мала тему сімейного щастя й в основі зустрічі була ідея, що таємниця щасливих дітей криється у щасті їхніх батьків, адже кожна дитина і навіть якщо вона з особливими потребами щаслива тоді, коли вона бачить щасливими своїх батьків.

Найбільший акцент подружні пари робили на тому, що для них важливо, що вони можуть чути одну і ту ж саму інформацію і потім разом її обговорювати, що чоловік може чути реакцію своєї дружини і навпаки. Оксана, одна з учасниць зустрічі, поділилась: «Для мене важливо, що ми з чоловіком прийшли разом, що чули одне одного. Багато понять ми розуміємо по-різному, але у сім’ї важливо визначитись з поняттями, тобто розуміти один одного на рівні певних понять. Наприклад, ми сьогодні з’ясували, що по-різному розуміємо поняття дозвілля. IMG_3170Ця зустріч допомогла мені зрозуміти, що мені потрібно у собі змінювати, і які маленькі кроки я можу робити вже сьогодні для того, щоб змінитись на краще. Я відчуваю, що я розвиваюсь». Часто на зустрічах подружніх пар чоловіки і дружини роблять для себе маленькі відкриття, які для них є дуже цінними і допомагають у майбутньому будувати кращі стосунки. Наприклад, Богдан під час зустрічі зізнався: «Тут ми говорили на теми, на які з дружиною не розмовляли вже дуже давно. І сьогодні я зрозумів, що пам’ятаю багато моментів, коли мене хвалила моя дружина і натомість не пам’ятаю, коли востаннє я їй подякував і похвалив її».