Презентація книги Дороти Тераковської “МИШКА”

Центр «Емаус» Українського Католицького Університету запрошує на презентацію книги  польської письменниці Дороти Тераковської  “Мишка”, що відбудеться в четвер, 16 жовтня  в конференц-залі Українського Католицького Університету (вул..Хуторівка, 35). Початок о 19:00.

В книзі авторка розповідає непросту історію про сім’ю, в якій народжується донька з синдромом Дауна. Авторка пропонує читачам повірити, що дівчинка з генетичною вадою, яка за своє життя так і не навчиться вимовляти бодай одного зрозумілого речення, – це дар від Бога.

Книга вийшла друком 2013 року у видавництві “Грані-Т”. Український переклад здійснила письменниця і перекладачка Дзвінка Матіяш, яка братиме участь в презентації.

Учасники:

• Письменниця та перекладачка Дзвінка Матіяш
  • Юлія Бойко – мама дівчинки Марічки
  • Надя Калачова – авторка буктрейлера та кількох рецензій на книгу
  • Тарас Ковальчук – представник видавництва “Грані-Т”

Модератор —   український журналіст, громадський діяч, історик та перекладач Андрій Павлишин. Відомий як дослідник польсько-українських стосунків, творчості Бруно Шульца і перекладів інтелектуальної літератури з польської на українську мову.

Адреса: м. Львів, вул.. Хуторівка, 35, конференц зал Українського Католицького Університету.

Вхід – вільний.

Контактна особа:  Анна