Семінар про соціально-побутові навики дітей з особливими потребами відбувся в Стрию (04.07.15)

4 липня центр «Емаус» організував навчання для фахівців і батьків Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів про соціально-побутові навики дітей з особливими потребами.

Cемінар провели Тереза Фаласеніді, спеціаліст з інклюзивної освіти, член організації «Батьки Джерела» та вчитель-дефектолог Ольга Пацута. Учасники семінару обговорили специфіку навчання дітей з особливими потребами навичкам особистої гігієни, самообслуговування та працетерапії.

Фахівці реабілітаційного центру дізналися про особливості спілкування з батьками DSC_0002дітей з неповносправністю та співпрацю центру з державними органами. Вихователі центру соціальної реабілітації почули про практичні моменти організації дня дітей з особливими потребами. Учасники і спікери також обговорили міфи, які стосуються виховання дітей з неповносправністю.

«Цей семінар додав мені сил у вихованні моєї доньки з аутизмом. Знання, які я отримала тут, я спробую втілити  в життя», ­– поділилася враженнями учасниця зустрічі, мама дитини з особливими потребами.

Стрийський районний центр соціальної реабілітації створили у 2013 році у Моршині. Організація надає послуги денного перебування для дітей з особливими потребами віком від 3 до 10 років.