Цикл зустрічей подружніх пар

Центр "Емаус" створений з метою духовної підтримки осіб з особливими потребами,
їхніх родин, а також усіх тих, хто розділяє із ними своє життя.
Центр заснований у 2001 році і діє при Українському Католицькому Університеті.

Центр «Емаус» запрошує батьків, які виховують дітей з розумовою неповносправністю, взяти участь у корисному і захопливому для чоловіків і дружин циклі зустрічей подружніх пар.

Першу зустріч заплановано на суботу, 20 червня.

Цикл складається з 5 тематичних зустрічей (раз на місяць) для однієї групи (6-7 подружніх пар). Зустрічі проводить сімейний консультант, психолог і мати особи з розумовою неповносправністю.

Мета циклу – дати чоловіку і дружині нагоду провести час разом поза домом та у DSC_0116позитивному настрої, у затишній атмосфері і без дітей, щоб ще краще пізнати один одного та відновити почуття, які можливо через різні труднощі стали забутими, а також познайомитись з іншими подружжями, розмовляти про їхніх дітей, стосунки у сім’ї, цінність подружжя та сімейне щастя.

Щоб взяти участь у циклі зустрічей подружніх пар Вам потрібно зареєструватись за номером 0979343435 (Наталя), або (032)-240-99-40 (внут. 107), чи через e-mail: [email protected] Якщо у Вас виникнуть запитання стосовно зустрічей, звертайтесь у центр “Емаус” за тими ж контактами.