В УКУ молодь і фахівців вчитимуть працювати з людьми з особливими потребами

Благодійна організація «Відлуння» разом з центром «Емаус» організовує тижневу програму навчання для молоді, фахівців та батьків з міста Сміла, які працюють або прагнуть працювати з людьми з особливими потребами.

У квітні цього року представники «Емаусу» провели серію просвітницьких презентацій для смілянських школярів та студентів, де розповідали про дар та покликання людей з особливими потребами. Тижнева школа у Львові є продовженням роботи «Емаусу» у Смілі.

П’ятнадцятеро учасників школи впродовж тижня відвідають організації, які працюють з людьми з особливими потребами у Львові: реабілітаційний центр “Джерело”, центр духовної підтримки “Емаус”, майстерні денного перебування “Лярш”. На тематичних тренінгах вони зможуть більше дізнатися про те, як розпочинати волонтерський рух у громаді та залучати ресурси для своєї діяльності.

Організатори школи прагнуть сприяти створенню у місті Сміла волонтерського осередку, який працюватиме з людьми з особливими потребами.