Відбувся семінар «Виклики сьогодення дітей з особливими потребами у ДНЗ».

7 травня «Емаус» організував черговий семінар для працівників дошкільних навчальних закладів «Виклики сьогодення дітей з особливими потребами у ДНЗ». Зовсім недавно дуже мало уваги приділялося інклюзивній освіті у дошкільних навчальних закладах, в той час як вона була зосереджена на загальноосвітніх школах. Але тепер на рівні міської і обласної влади є розуміння того, що такі діти можуть відвідувати і дошкільні навчальні заклади.

Семінар відвідали завідуючі, методисти, психологи та вихователі ДНЗ  Львова.

Доповідачі Тереза Фалісеніді (спеціаліст з інклюзивної освіти, член організації “Батьки Джерела”, викладач кафедри “Соціології та соціальної роботи”) та Ольга Пацута (вчитель-дефектолог у ДНЗ) розповідали про те, як організувати сприятливе середовище для занять дітей з особливими потребами, про  візуальний розпорядок дня, проведення занять, особливості структури заняття, правильну постановку цілей, подразники, які впливають на хід занять тощо.

Доповідь супроводжувалася показом слайдів з інформацією та фото, завданнями в групках, спільними дискусіями, показом відео.

Відгуки учасників свідчать про велику потребу в організації таких семінарів. Наступний такий семінар відбудеться на початку червня.