Вікенд підтримки для матерів осіб з розумовою неповносправністю

Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус»
Українського Католицького Університету

Запрошує на

Вікенд підтримки для матерів осіб з розумовою неповносправністю

Коли? 10-11 травня (з суботи 09:00 до неділі 15:00)

Де?  смт. Брюховичі, вул. Широка, 4, Реколекційно-відпочинковий центр Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ

Яка наша мета? Краще пізнати покликання матері дитини з розумовою неповносправністю, говорити про прийняття дитини з особливими потребами, а також подарувати матерям час для відпочинку і роздумів про роль матері у сім’ї та суспільстві.

Пізнавальну програму для вас приготували соціальний педагог та сімейний консультант НРЦ «Джерело» Оксана Винярська, а також Людмила Аннич і Юля Бойко, які працюють у проекті «Батьки для батьків» та виховують дітей з особливими потребами.

Скористайтесь чудовою нагодою подарувати собі час для відпочинку та бесід про покликання жінки та матері, поспілкуватись з іншими людьми, що мають подібний життєвий досвід, можливо знайти відповіді на свої запитання та отримати корисну інформацію від фахівців.

Кількість місць обмежена

Прохання попередньо зареєструватись у центрі «Емаус» за номером телефону 0979343435 (Наталя), або (032)-240-99-40 (внут. 107), чи через e-mail – [email protected]

Якщо у Вас виникнуть запитання стосовно зустрічі, звертайтесь за тими ж контактами.