Центр “Емаус” презентує 2-ге видання українського перекладу книги Жана Ваньє «Бути людиною»

Думки, викладені в цій книзі є особливо актуальними і потрібними зараз − в час нової ситуації у країні, коли так важливо зрозуміти, яка наша особиста відповідальність в розбудові нового суспільства; в чому ми покликані зростати, щоб ставати справді людьми. Автор допомагає усвідомити важливу істину, яка полягає в тому, що «вирішення суспільних проблем залежить від того, що діється нашому серці.»

«У цій книжці не йтиметься про організацію суспільства, вона не про політику. Однак суспільство складається з  окремих людей. І якщо кожна окрема людина почне виходити з  самоізоляції та  відкриватися до інших, турбуватися про інших, то й усе суспільство розвиватиметься та відкриватиметься. Члени такого суспільства співпрацюватимуть для добра кожного і для того, щоб кожен міг віднайти в ньому своє місце.»

ЖАН ВАНЬЄ (нар. 1928) – сучасний канадійсько-французький гуманіст, філософ, богослов, публіцист, автор книг про людину та її духовність (українською мовою вийшли: «Розбите тіло», «Глибока рана в людському серці», «Спільнота – місце радості та прощення», «Прийняти дар убогих», «Потойбіч депресії»). Жан Ваньє – засновник нині вже поширеної по всьому світу спільноти «Лярш» (з франц. L’Arche – ковчег) (1964) та співзасновник спільноти «Віра і Світло» (1971), що гуртують людей з розумовою неповносправністю і тих, хто розділяє з ними своє життя. Ці спільноти також є і в Україні. Прикладом свого життя і своїм словом Жан Ваньє нагадує про важливість захисту людської гідності та правди.

За книгою звертайтеся в Центр «Емаус» за адресою:
Український Католицький Університет, вул. Свєнціцького, 17 (кім.001),
тел. 240-99-40 (внутр.107)