Зустріч подружніх пар (13.12.2014)

Центр «Емаус» організував ще одну зустріч подружніх пар. Цього разу пари говорили про стосунки у сім’ї, про підтримку чоловіка та дружини.

Ця зустріч вирізнялась тим, що подарувала учасникам багато позитивного настрою. Під час зустрічі пари багато жартували і багато сміялись з життєвих ситуацій. Усю зустріч організатори спланували так, щоб учасники більше самі говорили про стосунки і щоб завдяки вправам вони могли більше зрозуміти ставлення чоловіка, дружини до стосунків у подружжі. Вправа про підтримку показала, що парам важко говорити про те, як вони бачать підтримку чоловіка чи дружини. Проте батькам сподобалось таке випробування і вони навіть казали, що для декого ця зустріч стала першою нагодою щиро говорити про підтримку одне одного. Подружні пари цінують такі зустрічі, адже це добра нагода для того, щоб чоловік почув дружину і навпаки, а також що вони обоє можуть почути інші подружні пари.

DSC_0163Ось так, наприклад, батьки відповідали на запитання про те, що дав їхньому подружжю цикл зустрічей подружніх пар:

«Стати більш ближчою до свого чоловіка, і зрозуміти його думки, прохання».

«Раніше я боялась говорити про свої потреби. Ці зустрічі дали можливість для тіснішого спілкування з моїм чоловіком».

«Можливість провести час зі своїм чоловіком. Краще зрозуміти свого чоловіка і його роль в моєму житті».

«Дав розуміння того, що чоловік чує мене і розуміє, навіть якщо не завжди це показує».

«Приближення до сім’ї, більше взаєморозуміння в ній».

«Покращення стосунків з чоловіком».

«Я почав краще розуміти, чого потребує моя дружина від мене».

«Велетенський багаж знань, розуміння. Я краще розумію потреби свого чоловіка, своїх дітей. Вчуся в собі змінювати мої слабкості. Ми з чоловіком, завдяки зустрічам почали більше говорити про потреби один одного, про те, що нас не влаштовує».