Що ми робимо

Просвітництво

Просвітницькі презентації

В українському суспільстві все ще існує багато страхів, упереджень та стереотипів у ставленні до людей з неповносправністю. Це є наслідком радянського минулого нашої країни.

В СРСР існувало переконання – «у нас немає інвалідів». Батькам, у яких народжувалися діти з особливими потребами, радили відмовитися від них. У цей час багато людей з неповносправністю жили в інтернатах чи психіатричних лікарнях, заховані від людських очей. Батьки, які попри все залишали дітей, часто соромилися виходити з ними на вулицю, відчуваючи суспільне неприйняття.

Декілька поколінь люди з особливими потребами були ізольованими від так званого «нормального» суспільства. Саме тому сьогодні, коли молоді люди зустрічають своїх однолітків з неповносправністю, то не знають, як спілкуватися з ними. Вони часто відчувають розгубленість, жаль або страх.

Щоб зруйнувати ці бар’єри та надихнути молодь до спілкування та дружби з людьми з особливими потребами Центр «Емаус» проводить просвітницькі презентації та тренінги.

Під час цих зустрічей ми розповідаємо про особливості спілкування з людьми з особливими потребами, а також ділимось власними історіями про те, як дружба з людьми з неповносправністю змінила нас.

Цільова аудиторія

Це – школярі, студенти та різноманітні молодіжні середовища, працівники кафе та ресторанів, а також різноманітних державних та освітніх установ.

Мапа подорожей

З просвітницькими презентаціями «Емаус» подорожує цілою Україною – від Старобільська Луганської області до Мукачева, що на Закарпатті.

Команда

На презентаціях завжди присутні наші друзі з особливими потребами. Вони – важлива частина команди «Емаусу».

Семінари для фахівців

В українському суспільстві наразі активно впроваджується інклюзія – включення у життя суспільства осіб з неповносправністю. Інклюзивна освіта – один з ключових компонентів цього процесу. Один з найбільших викликів інклюзивної освіти – навчити педагогів працювати з дітьми з особливими потребами. Усвідомлюючи нестачу інформації, яка необхідна педагогам у їхній роботі, Центр «Емаус» проводить для них різноманітні навчальні семінари. Також «Емаус» організовує навчання для медичного персоналу та інших фахівців, які працюють з людьми з неповносправністю.

Теми тренінгів різноманітні:

«Різновиди нозологій та їх особливості»

«Організація інклюзивної форми навчання»

«Навчально-виховний процес дітей з особливими освітніми потребами»

«Інклюзія. Співпраця батьків та фахівців»

Тренери, з якими співпрацює «Емаус» – це фахівці інклюзивної освіти з багаторічним досвідом роботи.
Семінари для фахівців відбуваються у Львові та інших містах України.

Підтримка сімей

Неповносправність дитини так чи інакше впливає на маму і тата, на братів і сестер, на дідусів і бабусь, та й взагалі на всіх членів сім’ї, чиє життя пов’язане з життям дитини. Від цих людей найбільшою мірою залежить майбутнє дитини. Сім’я – це своєрідні ланцюжки взаємодії, всі члени сім’ї впливають один на одного. Неможливо допомогти дитині, якщо не допомагати її сім’ї.

Мілтон Селігман

Центр «Емаус» організовує:

Вікенди для матерів і татів

Ми обговорюємо, як неповносправність дитини впливає на взаємини у сім’ї, як прийняти особливості вашого сина або доньки, питання виховання дитини та її майбутнього. Ви матимете змогу поділитися переживаннями та отримати від фахівців відповіді на питання, які вас хвилюють. Вікенд – це гарна нагода змінити атмосферу, щоб відновити сили та знайти внутрішній спокій.

Цикл зустрічей для подружніх пар

Наше завдання – допомогти подружжю, де є дитина з неповносправністю, зміцнити подружні стосунки. У групі подружніх пар ми говоримо про те, як впоратися з сімейною кризою, як висловлювати свої емоції та відчуття, щоб краще розуміти та підтримувати один одного. Зустрічі відбуваються щомісяця та тривають впродовж півроку.

Цикл зустрічей для подружніх пар

Наше завдання – допомогти подружжю, де є дитина з неповносправністю, зміцнити подружні стосунки. У групі подружніх пар ми говоримо про те, як впоратися з сімейною кризою, як висловлювати свої емоції та відчуття, щоб краще розуміти та підтримувати один одного. Зустрічі відбуваються щомісяця та тривають впродовж півроку.

Зустрічі для братів і сестер

Ми прагнемо допомогти учасникам зустрічі проаналізувати стосунки з братом чи сестрою з особливими потребами та зрозуміти емоції (сором, злість, відчуття провини та інші), які викликає неповносправність. Зустрічі для братів і сестер людей з неповносправністю ми організовуємо для різних вікових груп: для дітей до 9 років, підлітків та дорослих. Формат зустрічі інтерактивний та пристосований до віку учасників.

Зустріч для бабусь та дідусів

Наша мета – допомогти бабусям та дідусям прийняти неповносправність онука та зрозуміти свою роль у його вихованні. На зустрічі ми говоримо про те, як підтримувати дітей, зберігаючи баланс між надмірною опікою та відстороненістю.

Зустріч для бабусь та дідусів

Наша мета – допомогти бабусям та дідусям прийняти неповносправність онука та зрозуміти свою роль у його вихованні. На зустрічі ми говоримо про те, як підтримувати дітей, зберігаючи баланс між надмірною опікою та відстороненістю.

Психологічне консультування

осіб з неповносправністю та їхніх рідних – це можливість отримати допомогу у вирішенні життєвих питань, пов’язаних з народженням дитини з неповносправністю, її вихованням, дорослішанням, взаєминами з рідними та оточенням.

Працевлаштування

Проект працевлаштування людей з розумовою неповносправністю Центр «Емаус» розпочав у 2013 році. Ця ініціатива – спосіб вирішити проблему ізоляції людей з особливими потребами, допомогти їм реалізувати себе, заробляти гроші та бути корисними для суспільства.

Контекст проекту

Право людей з неповносправністю на працевлаштування підтверджене законом у багатьох країнах світу і в Україні також. Однак для працедавців така ініціатива – виклик.

Завдання Центру «Емаус» – підготувати осіб з особливими потребами до вимог ринку праці, надавати їм необхідний супровід, а також консультувати працедавців, щоб працевлаштування було комфортним для всіх сторін.

Типи робіт

які можуть виконувати особи з неповносправністю:

допомога на кухні

ліплення вареників, випікання хліба, фасування виробів

Сфера обслуговування

сервірування столу для кавових перерв/фуршетів, прибирання приміщень

офісна робота

копіювання матеріалів, відправлення кореспонденції, внесення даних в базу

господарські роботи

розкладання товарів на стелажі, клеєння етикеток/товарних кодів

Реалізація проекту

У працевлаштуванні осіб з розумовою неповносправністю Центр “Емаус” враховує досвід польських та французьких колег. Одним із головних факторів успіху проекту є робота соціального працівника.

Учасниками проекту працевлаштування Центру «Емаус» є повнолітні особи віком від 18 до 40 років з легкою формою розумової неповносправності, які здатні вчитися та брати відповідальність за виконану роботу.

Залучення людей з розумовою неповносправністю до проекту працевлаштування відбувається поступово. Соціальний працівник «Емаусу» дає кандидату пробні завдання, аби зрозуміти його здібності та інтереси.

Участь у тренінгах-семінарах допомагає людям з особливими потребами розвинути соціальні та особисті навики: вміння спілкуватися та взаємодіяти в колективі, справлятися зі стресовими ситуаціями та висловлювати свої емоції.

Коли з’являються відповідні вакансії, «Емаус» пропонує їх кандидатам. Важлива умова проекту – на початках соціальний працівник супроводжує учасника проекту на місці праці.

Якщо необхідно, Центр «Емаус» проводить для колективу, де працюватиме особа з неповносправністю, семінари про особливості спілкування з людьми з особливими потребами.

За час дії проекту Центру «Емаус» офіційно працевлаштував близько 30 осіб з особливими потребами у різноманітних сферах та галузях:

  • кафе
  • супермаркети
  • пекарні
  • аудиторські фірми

У всьому світі компанії, які приймали на роботу осіб з особливими потребами, підтвердили – цей досвід має глибокий соціальний вплив. Суспільство стає людянішим, а колектив – згуртованим. Люди починають проявляти більше співчуття та солідарності.

Дім ЕМАУС

Дім «Емаус», квартира в студентському містечку УКУ, де особи з розумовою неповносправністю та асистенти живуть разом. Насьогодні в Домі мешкає п’ятеро друзів: Люда, Володя, Іванка, Данило та Катерина, а також чотири асистентки.

Дім «Емаус» був відкритий у березні 2013 року. Це є будинок сімейного типу, що є альтернативою інтернатним закладам. Дім «Емаус» влаштований за моделлю спільноти. В будинку друзі живуть разом з асистентами. Асистенти Дому «Емаус» – це молодь, яка хоче розділити спільнотне життя з людьми з розумовою неповносправністю – щоденний побут, молитву, радощі та труднощі одне одного. Асистенти мають в квартирі власні кімнати, де вони і мешкають.

Життя у Домі «Емаус» має свій ритм. У будні кожен друг відвідує майстерні чи денні програми. В той час асистенти займаються необхідними побутовими справами та мають вільний час. Кожного дня спільнота разом готує вечерю, часто запрошуючи гостей. День в Домі «Емаусу» завершується спільною молитвою. Вихідні, свята та літній відпочинок мешканці «Дому» також проводять разом – гуляють містом, ходять на каву, в кіно, а також разом мандрують Україною.

Унікальністю Дому «Емаус» є також те, що він знаходиться в Колегіумі ім. патріарха Йосифа Сліпого, де також мешкають студенти, працівники університету, гості та три сестри-монахині. Для друзів з особливими потребами – це нагода для більшої соціалізації та інтеграції в суспільство. Мешканці Дому «Емаус» беруть активну участь у житті студентської спільноти – відвідують спільні молитви, різноманітні зустрічі та забави, а також запрошують мешканців колегіуму до себе в гості. В свою чергу наші друзі з особливими потре¬бами своєю безпосередністю вчать студентів автентичних та щирих стосунків, довіри, прийняття, спілкування без масок, захисту та обладунків.

Ідея запросити в студентський колегіум людей з розумовою неповноправністю належить владиці Борису Ґудзяку.

Вона є унікальною не лише для України, але також для Європи, Америки та інших країн.

Інтеграція

Люди з неповносправністю в українському суспільстві часто є ізольованими. Здавалося б звичні справи: власне хобі, похід в кіно, театр, на концерт або в кав’ярню для багатьох із них – все ще рідкість. Інтеграційні проекти Центру «Емаус» – це нагода для соціалізації, розвитку, самореалізації та відпочинку для молоді з особливими потребами.

Молодіжний клуб

Це група молоді з легкою розумовою неповносправністю для яких Центр «Емаус» шукає роботу. Учасники проекту не лише активно та весело проводять час разом, але й знаходять нових друзів.

Культурно-розважальні події для друзів, які є ізольованими

Цей проект Центр «Емаус» організовує для людей з неповносправністю, які перебувають у складних життєвих обставинах: є маломобільними та мають обмежене коло спілкування. Регулярні зустрічі в привітній атмосфері сприяють емоційному зціленню друзів.

Театр «І сміх, і сльози»

В інтеграційному театрі «І сміх, і сльози» актори – люди з розумовою неповносправністю та волонтери. Учасники театру не лише розвивають акторські таланти, але намагаються донести до глядачів – кожна людина унікальна та цінна.

Cпорт

Спортивні заняття для людей з особливими потребами – це нагода покращити фізичну форму, здоров’я та активно відпочити. Для осіб з неповносправністю заняття в колективі – це також чудова можливість для соціалізації.

Акції в УКУ

Літургії для друзів
П’ятнична кава

Щомісяця Центр «Емаус» запрошує друзів молитися Літургію зі спільнотою УКУ.

Для молоді з неповносправністю – це можливість поглибити їхнє духовне життя.

Кожної останньої п’ятниці місяця Центр «Емаус» запрошує працівників та студентів УКУ на каву з друзями.

Пити каву – бажано, але не обов’язково.
Найголовніше – просто прийти і провести час у безпосередній та веселій компанії.

Видавництво

Книги та журнали

Софі Лютц

Поза межею видимого

Голова в неї схилена набік, рот привідкритий, надаючи їй вигляду надто невинного, щоб бути нормальним. Завжди знаходиться якесь невелике “надто”, щоб кольнути мене в серце. Ну що ж, бути нормальним — це банально. Бути ненормальним — це аномально. Бути поза нормою — таємничо.  Це наче бути трохи божевільним митцем, що пов’язаний зі світом, якого ми не бачимо. Така ось Філіппіна.

Коллінз Белва

Систематичне навчання учнів з помірними і важкими порушеннями

Ця книжка розповідає про те, як вчити. Ймовірно, якби мене просили дати іншу назву для цього видання, я запропонував би щось на кшталт «Як навчати в радість». Свідомо уникаю згадки про те, що книжку присвячено навчанню осіб із особливими потребами. З практики знаю, що ці методи є надзвичайно ефективні в навчанні, незалежно від того, чи особа має певні специфічні потреби чи ні

Марк Даренд

Тяжкі поведінкові проблеми

Марк Даренд розкриває тему поведінкових порушень, не просто
аналізуючи особливості їх виявів, але допомагає зрозуміти, про що свідчить певна поведінка, що вона нам «промовляє», яку функцію виконує. Автор цієї книги – не лише професіонал, а й батько.

Шерон М. Дрейпер

За межею

Мелоді – 11-річна дівчинка з особливими потребами: вона немов ув’язнена у власному тілі. У неї церебральний параліч. Може «розмовляти» лише за допомогою комп’ютера. У Мелоді чудова пам’ять, вона все схоплює на льоту – отакий собі вундеркінд! Сокровенна мрія героїні цієї книжки – щоб її почули й зрозуміли.

Софі Шевіяр-Лютц

Філіппіна: Сила тендітного життя. Свідчення

Софі та Дам’єн Лютц – батьки Філіппіни, дівчинки з множинною неповносправністю. Лікарі виявили в неї несумісне з життям пошкодження мозку ще до того, як вона народилася. Софі Лютц розповідає про те, як змінилося її з чоловіком життя, коли вони прийняли слабкість та беззахисність своєї дочки і як вони поступово ставали людянішими; про те, як “скандал” неповносправності може стати джерелом життя.

Дж. Галл

Бачити в темряві

У своїх щоденникових записах Джон Галл торкається найнесподіваніших сторін життя незрячої людини: сприйняття довколишнього світу, виховання дітей, стосунків з людьми.

Пастирі найслабших

«Пастирі найслабших» – невелика, але надзвичайно змістовна книга, яку нещодавно видав Центр «Емаус». Це короткі історії про трьох священиків, які велику частину свого життя присвятили служінню людям з розумовою неповносправністю.

Фаласеніді Т.М.

Стратегії навчання учнів з гіперактивним розладом

Стратегії навчання і педагогічна підтримка учнів з гіперактивним розладом та дефіцитом уваги в умовах загальноосвітньої школи: Методичні вказівки. Для учителів, асистентів учителів, працівників освітніх закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, працівників громадських організацій.

Журнал Емаусу

Тема першого номеру журналу Центру «Емаус» «Народження дитини з особливими потребами». Ціль видання – підтримати сім’ї, які щойно дізнаються діагноз свого сина чи доньки. Цільова аудиторія журналу – генетичні центри, пологові будинки, а також центри реабілітації, де діють програми раннього втручання.

Для втілення нашої місії

та проектів ми потребуємо вашої фінансової підтримки.

Незалежно від розміру пожертви, ваш вклад цінний та важливий для нас.

Кошти можна передати за адресою:

Центр Емаус
Український Католицький Університет
вул. Іларіона Свєнціцького 17, каб. №112,
м. Львів, УКРАЇНА,
тел. +38 (032) 240-99-40 (# 3107)

Зробити пожертву онлайн
Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

Aydın escort muğla escort tekirdağ escort manisa escort balıkesir escort konyaaltı escort alanya escort manavgat escort didim escort kemer escort aksaray escort burdur escort kırklareli escort kastamonu escort adıyaman escort belek escort trabzon escort elazığ escort ordu escort kütahya escort ısparta escort rize escort maraş escort yalova escort giresun escort yozgat escort tokat escort şanlıurfa escort sivas escort batman escort erzurum escort sinop escort kırşehir escort karaman escort kırıkkale escort bolu escort amasya escort niğde escort uşak escort edirne escort çorum escort osmaniye escort zonguldak escort van escort erzincan escort söke escort nazilli escort kuşadası escort efeler escort didim escort çine escort bodrum escort fethiye escort marmaris escort dalaman escort menteşe escort milas escort ortaca escort seydikemer escort çerkezköy escort çorlu escort ergene escort kapaklı escort malkara escort süleymanpaşa escort akhisar escort alaşehir escort salihli escort şehzadeler escort soma escort turgutlu escort yunusemre escort bandırma escort altıeylül escort ayvalık escort bigadiç escort burhaniye escort gönen escort karesi escort susurluk escort ayvacık escort biga escort çan escort gelibolu escort yenice escort akçaabat escort araklı escort of escort ortahisar escort yomra escort karakoçan escort kovancılar escort altınordu escort fatsa escort perşembe escort ünye escort tavşanlı escort simav escort domaniç escort eğirdir escort yalvaç escort ardeşen escort cayeli escort fındıklı escort pazar escort afşin escort dulkadiroğlu escort Elbistan escort onikişubat escort pazarcık escort türkoğlu escort altınova escort çiftlikköy escort çınarcık escort bulancak escort espiye escort eynesil escort görele escort piraziz escort tirebolu escort yağlıdere escort sorgun escort sarıkaya escort çayıralan escort boğazlıyan escort akdağmadeni escort erbaa escort niksar escort turhal escort zile escort viranşehir escort suruç escort siverek escort karaköprü escort haliliye escort eyyübiye escort akçakale escort zara escort Yıldızeli escort suşehri escort şarkışla escort gemerek escort kozluk escort sason escort aziziye escort horasan escort oltu escort palandöken escort yakutiye escort ayancık escort boyabat escort gerze escort kaman escort mucur escort ermenek escort sarıveliler escort keskin escort yahşihan escort gerede escort göynük escort mengen escort mudurnu escort göynücek escort gümüşhacıköy escort merzifon escort suluova escort taşova escort bor escort çamardı escort ulukışla escort banaz escort eşme escort sivaslı escort havsa escort ipsala escort keşan escort osmancık escort sungurlu escort bahçe escort hasanbeyli escort kadirli escort toprakkale escort alaplı escort çaycuma escort ereğli escort kilimli escort başkale escort ipekyolu escort özalp escort tuşba escort kemah escort refahiye escort tercan escort üzümlü escort http://www.ddtshanghaiescort.com Antalya escort Bursa escort Mersin escort Aydın escort Balıkesir escort Çanakkale escort Kıbrıs escort Kütahya escort Manisa escort Muğla escort Tekirdağ escort Trabzon escort Yalova escort Isparta escort Maraş escort Ordu escort Rize escort Sivas escort Afyon escort Aksaray escort Giresun escort Şanlıurfa escort Yozgat escort Erzurum escort Amasya escort Çorum escort Tokat escort Uşak escort Van escort Bolu escort Burdur escort Kırşehir escort Niğde escort Osmaniye escort Zonguldak escort Düzce escort Edirne escort Erzincan escort Karabük escort Karaman escort Kastamonu escort Kırıkkale escort Kırklareli escort manavgat escort alanya escort belek escort aksu escort finike escort gazipaşa escort güllük escort kaş escort kemer escort kepez escort konyaaltı escort korkuteli escort kumluca escort lara escort muratpaşa escort serik escort gemlik escort gürsu escort inegöl escort iznik escort mudanya escort nilüfer escort orhangazi escort osmangazi escort yıldırım escort kuşadası escort didim escort nazilli escort söke escort efeler escort bandırma escort altıeylül escort edremit escort karesi escort susurluk escort bodrum escort gümbet escort turgutreis escort dalaman escort fethiye escort köyceğiz escort marmaris escort çerkezköy escort çorlu escort kapaklı escort süleymanpaşa escort meram escort anamur escort erdemli escort mezitli escort silifke escort tarsus escort akhisar escort salihli escort soma escort turgutlu escort girne escort lefkoşa escort biga escort çan escort gelibolu escort dinar escort emirdağ escort sandıklı escort merzifon escort suluova escort taşova escort yeşilyurt escort gerede escort mengen escort bucak escort kadirli escort osmancık escort sungurlu escort akçakoca escort ipsala escort keşan escort kilimli escort üzümlü escort aziziye escort palandöken escort yakutiye escort bulancak escort espiye escort tirebolu escort safranbolu escort lüleburgaz escort gediz escort simav escort tavşanlı escort elbistan escort fatsa escort ünye escort ardeşen escort çayeli escort birecik escort eyyübiye escort kırıkkale escort siverek escort suruç escort viranşehir escort kangal escort şarkışla escort suşehri escort yıldızeli escort erbaa escort niksar escort turhal escort akçaabat escort araklı escort of escort ortahisar escort sorgun escort istanbul masaj salonu ankara masaj salonu izmir masaj salonu bursa masaj salonu antalya masaj salonu adana masaj salonu konya masaj salonu şanlıurfa masaj salonu gaziantep masaj salonu kocaeli masaj salonu mersin masaj salonu diyarbakır masaj salonu hatay masaj salonu manisa masaj salonu kayseri masaj salonu samsun masaj salonu balıkesir masaj salonu maraş masaj salonu van masaj salonu aydın masaj salonu tekirdağ masaj salonu sakarya masaj salonu denizli masaj salonu muğla masaj salonu bağcılar masaj salonu bahçelievler masaj salonu esenler masaj salonu esenyurt masaj salonu kadıköy masaj salonu kağıthane masaj salonu kartal masaj salonu küçükçekmece masaj salonu maltepe masaj salonu pendik masaj salonu sultangazi masaj salonu ümraniye masaj salonu üsküdar masaj salonu aliağa masaj salonu alsancak masaj salonu bayraklı masaj salonu bornova masaj salonu buca masaj salonu çeşme masaj salonu çiğli masaj salonu gaziemir masaj salonu karşıyaka masaj salonu konak masaj salonu menemen masaj salonu ödemiş masaj salonu torbalı masaj salonu çankaya masaj salonu keçiören masaj salonu mamak masaj salonu polatlı masaj salonu sincan masaj salonu alanya masaj salonu belek masaj salonu kaş masaj salonu kemer masaj salonu korkuteli masaj salonu lara masaj salonu manavgat masaj salonu serik masaj salonu side masaj salonu didim masaj salonu efeler masaj salonu kuşadası masaj salonu nazilli masaj salonu altıeylül masaj salonu bandırma masaj salonu edremit masaj salonu karesi masaj salonu susurluk masaj salonu gemlik masaj salonu gürsu masaj salonu inegöl masaj salonu mudanya masaj salonu nilüfer masaj salonu osmangazi masaj salonu yıldırım masaj salonu biga masaj salonu çan masaj salonu gelibolu masaj salonu adıyaman masaj salonu afyon masaj salonu ağrı masaj salonu aksaray masaj salonu amasya masaj salonu ardahan masaj salonu artvin masaj salonu bartın masaj salonu batman masaj salonu bayburt masaj salonu bilecik masaj salonu bingöl masaj salonu bitlis masaj salonu bolu masaj salonu burdur masaj salonu çanakkale masaj salonu çankırı masaj salonu çorum masaj salonu düzce masaj salonu edirne masaj salonu elazığ masaj salonu erzincan masaj salonu erzurum masaj salonu eskişehir masaj salonu giresun masaj salonu gümüşhane masaj salonu ığdır masaj salonu ısparta masaj salonu karabük masaj salonu karaman masaj salonu kastamonu masaj salonu kilis masaj salonu kırıkkale masaj salonu kırklareli masaj salonu kırşehir masaj salonu uşak masaj salonu kütahya masaj salonu malatya masaj salonu mardin masaj salonu nevşehir masaj salonu niğde masaj salonu ordu masaj salonu trabzon masaj salonu osmaniye masaj salonu rize masaj salonu siirt masaj salonu sinop masaj salonu sivas masaj salonu tokat masaj salonu karahayıt masaj salonu pamukkale masaj salonu nizip masaj salonu şahinbey masaj salonu şehitkamil masaj salonu antakya masaj salonu defne masaj salonu iskenderun masaj salonu darıca masaj salonu gebze masaj salonu gölcük masaj salonu izmit masaj salonu körfez masaj salonu akşehir masaj salonu beyşehir masaj salonu ereğli masaj salonu karatay masaj salonu meram masaj salonu selçuklu masaj salonu akhisar masaj salonu alaşehir masaj salonu soma masaj salonu turgutlu masaj salonu akdeniz masaj salonu anamur masaj salonu erdemli masaj salonu mezitli masaj salonu silifke masaj salonu tarsus masaj salonu toroslar masaj salonu yenişehir masaj salonu bodrum masaj salonu dalaman masaj salonu fethiye masaj salonu köyceğiz masaj salonu marmaris masaj salonu menteşe masaj salonu milas masaj salonu adapazarı masaj salonu serdivan masaj salonu atakum masaj salonu çarşamba masaj salonu ilkadım masaj salonu eyyübiye masaj salonu siverek masaj salonu viranşehir masaj salonu çerkezköy masaj salonu çorlu masaj salonu erbaa masaj salonu adana escort adapazarı escort adıyaman escort afşin escort afyon escort ağrı escort ahlat escort akçaabat escort akçakale escort akçakoca escort akdeniz escort akhisar escort aksaray escort akşehir escort aksu escort akyazı escort alanya escort alaşehir escort aliağa escort altıeylül escort altınordu escort amasya escort anamur escort ankara escort antakya escort antalya escort araklı escort ardahan escort ardeşen escort arnavutköy escort atakum escort avanos escort avcılar escort aydın escort ayvacık escort ayvalık escort aziziye escort babaeski escort bafra escort bağcılar escort bağlar escort balıkesir escort bandırma escort bartın escort batıkent escort batman escort battalgazi escort bayburt escort belek escort besni escort beylikdüzü escort beyşehir escort biga escort bilecik escort bingöl escort birecik escort bismil escort bitlis escort bodrum escort bolu escort bor escort bornova escort boyabat escort bozüyük escort buca escort bucak escort bulancak escort bulanık escort bünyan escort burdur escort bursa escort çan escort çanakkale escort canik escort çankaya escort çankırı escort çarşamba escort çayeli escort çekmeköy escort çerkeş escort çerkezköy escort çeşme escort ceyhan escort çivril escort çorlu escort çorum escort çubuk escort çukurova escort çumra escort dalaman escort darıca escort datça escort davutlar escort defne escort denizli escort derince escort develi escort didim escort digor escort dinar escort diyadin escort diyarbakır escort doğanşehir escort doğubayazıt escort dörtyol escort dulkadiroğlu escort düzce escort edirne escort edremit escort efeler escort elazığ escort elbistan escort emirdağ escort erbaa escort erdemli escort ereğli escort erenler escort ergani escort ergene escort erzincan escort erzurum escort escort esenler escort eskil escort eskişehir escort espiye escort eyyübiye escort fatih escort fatsa escort fethiye escort finike escort fındıklı escort gaziantep escort gaziemir escort gebze escort gediz escort gelibolu escort gemerek escort gemlik escort gerede escort giresun escort gölbaşı escort gölcük escort görele escort görükle escort göynük escort gümbet escort gümüşhane escort güngören escort güroymak escort gürsu escort hakkari escort haliliye escort hatay escort haymana escort horasan escort iğdır escort ilgaz escort i̇lkadım escort i̇negöl escort i̇skenderun escort isparta escort i̇stanbul escort i̇zmir escort i̇zmit escort i̇znik escort kadirli escort kadıköy escort kağıthane escort kağızman escort kahta escort kaman escort kangal escort kapaklı escort karabük escort karacabey escort karahayıt escort karaköprü escort karaman escort karatay escort karesi escort kars escort karşıyaka escort kartal escort kaş escort kastamonu escort kaynaşlı escort kayseri escort keçiören escort kemer escort kepez escort keşan escort keskin escort kestel escort kilis escort kırıkhan escort kırıkkale escort kırkağaç escort kırklareli escort kırşehir escort kızıltepe escort kocaeli escort kocasinan escort konak escort konya escort konyaaltı escort körfez escort korkuteli escort köyceğiz escort kozan escort kumluca escort kumru escort kuşadası escort kütahya escort lara escort lüleburgaz escort malatya escort malazgirt escort malkara escort maltepe escort mamak escort manavgat escort manisa escort maraş escort mardin escort marmaris escort melikgazi escort menemen escort menteşe escort meram escort mersin escort merzifon escort mezitli escort milas escort mucur escort mudanya escort mudurnu escort muğla escort muratpaşa escort muş escort mut escort nazilli escort nevşehir escort niğde escort niksar escort nilüfer escort nizip escort nurdağı escort ödemiş escort of escort oltu escort onikişubat escort ordu escort orhangazi escort ortahisar escort ortaköy escort osmancık escort osmangazi escort osmaniye escort palandöken escort pamukkale escort pamukova escort patnos escort payas escort pazar escort pazarcık escort pendik escort polatlı escort rize escort safranbolu escort şahinbey escort sakarya escort salihli escort samandağ escort samsun escort sandıklı escort şanlıurfa escort sapanca escort sarıçam escort sarıkamış escort sarıyer escort şarkışla escort şehitkamil escort selçuklu escort selim escort serdivan escort serik escort seyhan escort siirt escort silifke escort simav escort sincan escort sinop escort şişli escort sivas escort siverek escort şırnak escort söğüt escort söke escort soma escort sultangazi escort suluova escort sungurlu escort sur escort suruç escort suşehri escort susurluk escort talas escort tarsus escort taşova escort tavşanlı escort tekirdağ escort terme escort tire escort tirebolu escort tokat escort torbalı escort toroslar escort trabzon escort turgutlu escort turhal escort türkoğlu escort tuzla escort ulus escort ümraniye escort ünye escort ürgüp escort urla escort uşak escort üsküdar escort üzümlü escort van escort varto escort viranşehir escort yahşihan escort yahyalı escort yakutiye escort yalova escort yatağan escort yenişehir escort yeşilyurt escort yıldırım escort yıldızeli escort yomra escort yozgat escort yunusemre escort yüreğir escort zara escort zeytinburnu escort zile escort zonguldak escort mersin escort fethiye escort